להתחיל להתאמן מגיל צעיר

הילדים של טריינר4לייף מצליחים יותר בלימודים ומפתחים הרגלים של מצוינות

למה אימון ילדים?

במציאות שבה אחד מכל חמישה ילדים מוגדר כסובל מעודף משקל, הצורך בפעילות גופנית בשעות הפנאי הופך חיוני ביותר לבריאותם הגופנית והנפשית של ילדינו.
לצד השפעת עודף המשקל על בריאותו של ילדיכם ניכרת השפעתו גם על אורח חייו של הילד גם מהבחינה החברתית, רגשית וקוגניטיבית.

שיעורי הספורט החד שבועיים בביה"ס מסתכמים במשפט "קחו כדור" ומחקרים בדקו ומצאו זמן ממוצע לריצה של בנים בשיעורי ספורט של 7 דקות ולבנות של 5 דקות.

לצד חוגי הספורט הרבים הפועלים בארץ במסגרות ציבוריות ופרטיות הצטרפו בשנים האחרונות גם מכוני כושר רבים. העובדה שחוק הספורט מתיר כיום לילדים מגיל 6 להתאמן במכוני הכושר הביאה רבים ממועדונים אלה לשלב בתוכניתם אימוני כושר מיוחדים לילדים, תוך שימוש במכשירים מותאמים ומתן הדרכה על ידי צוות שהוכשר במיוחד למטרה זו.

פעילות גופנית בגיל צעיר תשפיע באופן ניכר על בריאותו כבגיר. פעילות גופנית לילדים תחזק ותשלב את הפעילות המוטורית והפעילות המחשבתית והיצירתית, תשפר משמעותית את הקואורדינציה ואת יכולת הקשב והריכוז ותסייע בהתפתחות העצמות, השרירים וכלי הדם.

לילדיכם מגיע הטוב ביותר ולכן עליכם ליצור בשבילו סביבה תומכת ובריאה. מאמן לחיים יגיע עד לביתכם עם הציוד הנדרש ויתאים לילדיכם לפי צרכיו והעדפותיו. בעקבות האימון תגבר המוטיבציה של ילדיכם לעשיית פעילות גופנית וכך יסגל לעצמו אורח חיים חדש בריא וחזק. באמצעות האימון ישיג הילד ערכים של חתירה למצוינות, מסוגלות עצמית גבוהה ושיפור הדימוי העצמי. אימון ילדים דורש מקצועיות ונסיון רב וליווי של אנשי מקצוע בתחום התזונה.

על כן יצר צוות Trainer4Life תוכנית ייחודית לאימון ילדים עד כדי הגעה למטרות ומיצוי הפוטנציאל וכישוריו של ילדכם