מאמן אישי לכל מטרה

קבוצת Trainer4life מומחית באימוני כושר אישיים וקבוצתיים. הקבוצה הוקמה לפני כ 5 שנים ע"י עומר סבן, במטרה לקדם את תרבות הכושר והבריאות בנגב. האימונים מתקיימים בסטודיו בוטיק בבאר שבע והם אף מציעים אימונים אישיים עד בית הלקוח בכל אזור הדרום. המאמנים של TRAINER4LIFE עובדים בשיטת אימון ייחודית בעצימות גבוהה שמבוססת על שיטת האימון הידועה HIIT. השיטה מאפשרת שריפת קלוריות מוגברת לא רק במהלך האימון אלא גם בין האימונים ומשלבת טכניקות מעולמות כושר שונים ומגוונים כך שכל אימון נראה חדש, מיוחד ומתאגר.
 

עומר סבן!

בעלים ומנהל מקצועי

עומר, מאמן כושר אישי מזה 10 שנים. עם רקע עשיר באומנויות לחימה ואתלטיקה קלה, מאמן Crossfit מוסמך מטעם האיגוד העולמי, בעל חגורה שחורה דאן1 בקראטה בשיטת שוטוקאן, ונסיון רב בשיטת קרב מגע, ועל כן דגשים רבים באימונים נלקחים מתורת אומנויות הלחימה ובאים לידי ביטוי בטכניקה המדוייקת עד כדי ישום מושלם של התרגילים ומקסום היכולות הפיזיות והמנטליות של המתאמן. נסיון עשיר של אימון ריצה לקבוצות ובודדים והכנה לתחרויות. את הנסיון רכש במהלך שנותיו מגיל צעיר כאשר השתתף בתחרויות אתלטיקה לבתי ספר, המשיך בנבחרת הכושר של יחידת יהל"ם שבתקופתו הייתה ממוקמת בין 3 המקומות הראשונים בין היחידות המובחרות בצה"ל, ולאחר מכן בתחרויות נוספות כגון אליפות הארץ בריצת חצי מרתון. "ב5 השנים בהם אני מאמן התמודדתי עם סוגים רבים ומגוונים של מתאמנים, בהם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ומחלות נדירות, אוכלוסייה שיקומית לאחר פציעות ולאחר אירועים רפואיים שונים, הכנת מתאמנים לגיבושים ליחידות מובחרות, אימון ילדים, אימון לגיל הזהב, אומנות החיטוב, ירידה במשקל ובניית גוף. אני יזם בתחום הכושר ושואף לקדם את תרבות הכושר והספורט בקרב האוכלוסייה בה אנו חיים."

      

הצוות של Trainer4Life

רון צדקה

רון הוא מאמן כושר אישי בטריינר4לייף, מחזיק בחגורה שחורה דאן 2 בקראטה ובוגר שירות כמדריך קרב מגע בצה"ל.

מאמן כושר אישי בוגר וינגייט, בעל נסיון רב בתחום אומנויות הלחימה, התאמן מעל 15 שנים בקראטה, שוטוקאן ומחזיק בחגורה שחורה דאן 2, התחרה עם נבחרת ישראל בקרבות ובצבא שירת כמדריך קרב מגע ליחידות מיוחדות.

רון אומר: "תמיד הייתי רזה מאוד ובתת משקל רוב חיי, לכן התחלתי באימוני כושר במהלך הצבא ובמטרה להעלות במשקל ולפתח מסת שריר ובשילוב תזונה נכונה זה פשוט עבד ואני התמכרתי".

בעקבות הדרך והבנת חשיבות התזונה, רון בוגר המסלול המורחב לתזונת ספורט ואורח חיים בריא של מכללת וינגייט. רון מעביר מגוון אימונים בסטודיו, מאימוני כוח, עיצוב וחיטוב ואימוני קיקבוקס, וזאת לצד ייעוץ תזונתי מותאם.

יחד עם רון תגיעו לתוצאות שתמיד רציתם תוך השגחה וליווי צמוד מהטובים ביותר!

אלעד גרין

אלעד הוא מאמן כושר אישי בטריינר4לייף ופיזיותרפיסט בבי"ח סורוקה.

יחד עם אלעד תגיעו לתוצאות שתמיד חלמתם עליהם.

אלעד הגיע לסטודיוס' שלנו ראשית כמתאמן.
תוך כדי האימונים והירידה במשקל, אלעד שם לב כי הוא מתאהב במקצוע ובסטודיו. כל היחס האישי שקיבל יחד עם התוצאות שלא איחרו להגיע החליט אלעד כי גם הוא רוצה להעניק לאחרים את הידע, היכולת והתמיכה כפי שקיבל אצלנו.
וכך היה.

היום אלעד כבר בריא ובכושר נפלא ועובד כמאמן בקבוצת טריינר4לייף.
אנחנו מאמינים שאדיבות ומקצועיות חייבים תמיד להיות במקום הראשון ושהם חלק בלתי נפרד מהחוויה ממנה צריכים ליהנות המתאמנים.

מילה שלנו- מעולם לא חוויתם אימון שפשוט לא רציתם שיגמר.

יחד עם אלעד תגיעו לתוצאות שתמיד רציתם תוך השגחה וליווי צמוד מהטובים ביותר!

 

דן מדלסי

דן הוא מאמן כושר אישי בטריינר4לייף ומאמן כדורסל מקצועי.

במהלך האימונים עם דן תרכשו את הידעף הכישורים והכלים המתאימים על מנת להתאמן בצורה חכמה ונכונה יותר והכי חשוב שתהנו מהאימונים וגם מהתוצאות.

יחד עם דן תעברו תהליך שיעצים אתכם, יגלה לכם את החוזקות שלכם ויקדם אתכם לתוצאות שתמיד רציתם תוך השגחה וליווי צמוד מהטובים ביותר!

שחר איפרגן

שחר מאמנת כושר אישית בטריינר4לייף.

עידן טביב

עידן מאמן כושר אישי בצוות טריינר4לייף, בוגר היחידה המובחרת יהל"ם

 

עידן מומחה באימונים לירידה במשקל וחיטוב, אימונים שיקומיים לאוכלוסייה המבוגרת ואנשים לאחר פציעה הרוצים לחזור לכשירות. הסבלנות והמקצועיות של עידן הם נר לרגליו.

לאחר שנים בהם הספורט היה רק תחביב עבורי, עשיתי הסבת מקצוע והתחלתי לאמן כדרך חיים. האימונים משפרים את חייהם של המתאמנים שלי בכל דרך אפשרית ואני מתעורר כל בוקר עם חיוך ומוטיבציה גדולה בידיעה שאני משנה את חייהם לטובה.

עם עידן תגיעו לכל אימון ואימון עם חיוך גדול ותשיגו את התוצאות שתמיד רציתם!

אוהד גנון

מאמן כושר אישי, בוגר וינגייט. 

אוהד החל את דרכו כמאמן כושר אצלנו בסטודיו'ס והבין שזהו המקום שבו הוא רוצה להיות. 

במהלך 5 השנים האחרונות אימון עשרות ואף מאות מתאמנים.

אוהד עבר הכשרות רבות ומגוונות וביניהן, את ההכשרות הייחודיות של טריינר4לייף. 

עיקר התמחותו הם אימוני משקל גוף ואימונים לירידה במשקל וחיטוב, אימוני ילדים ונוער.

עם אוהד תקבלו חווית אימון ייחודית ותגיעו לתוצאות הטובות ביותר! 

מעוניינים להצטרף לצוות המאמנים שלנו?

חייגו אלינו לטל' 052-8830051

או שלחו לנו מייל Trainer4lifeg@gmail.com