סטודיו בוטיק לאימוני כושר אישיים

טודיו טריינר4לייף הוקם בשנת 2011 ומונה צוות מאמנים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום האימונים האישיים, נותן מענה למגוון רחב של מטרות שונות, והשגתן באמצעות שיטות אימון מתקדמות ומגוונות, אשר מותאמות לצרכי הלקוח, למטרותיו, יכולותיו ומגבלותיו. צוות טריינר4לייף שם את המקצועיות, שירותיות וליווי צמוד של כל מתאמן כערך עליון.

הסטודיו נותן מענה לאנשים אשר מעוניינים לשנות את אורח חייהם ולסגל לעצמם הרגלים חדשים, תוך מתן כלים נכונים לאימון אפקטיבי, חשיבה חיובית ותזונה מאוזנת עד להשגת המטרות והיעדים של המתאמנים. אימונים אישיים בסטודיו מתבצעים עם מאמן כושר אישי וכוללים ייתרונות רבים ובניהם, בחירת מועד האימון בהתאם לצרכיו של המתאמן ולסדר יומו, אימון באווירה חמה וביתית. הסטודיו כולו ותשומת ליבו של המאמן מוקדשים למתאמן בלבד.

IMG_7169

 

סטודיו ב"ש:

הסטודיו הראשון מסוגו שהוקם בדרום, כבר משנת 2010, מתוך אידיאולוגיה ציונית ובמטרה להביא לדרום את האימונים באיכות הגבוהה ביותר. חרטנו על דגלנו את ערכי המקצועיות והשירות ואנו פועלים יומם וליל על מנת להשתפר כל הזמן.

בסטודיו זה תוכלו להתרשם מעיצוב ייחודי באוירת Urban Workout, ומציוד מתקדם ברמה עולמית. צוות המאמנים בסטודיו בעל נסיון וותק רב בתחום האימונים האישיים ונכון ללוות אתכם לכל מטרה שתבחרו.

כתובת: יוסף תקוע 48, רמות

 

סטודיו עומר:

הסטודיו הוקם באוירה כפרית ופסטורלית, ומעניק למתאמנים במקום תחושה ביתית ונעימה. צוות המאמנים המקצועי שילווה אתכם לתוצאות, גם מקבל כל מתאמן ומבקר בסטודיו בחיוך ואהבה רבה. דרך מצוינת בה תוכלו להתאמן מבלי להרגיש כמו בחדר כושר. אין תור למכשירים, אוירה אינטימית וסטודיו מרווח ואיכותי. כל זאת ועוד מחכה רק לכם, בשעה וביום שנוחים לכם, בסטודיו עומר.

סטודיו באר טוביה:

אם אתם גרים באיזור העיר לוס אנג'לס הישראלית, או באחד מהמושבים הפסטורליים השוכנים בקרבת מקום, תוכלו לבקר בסטודיו המרשים שלנו ולהתנסות בחווית האימונים האישיים ברמה הגבוהה ביותר. סוף סוף, גם בפריפריה תוכלו למצוא אימונים באיכות הגבוהה ביותר.

צוות המאמנים בסטודיו בעל נסיון וותק רב בתחום האימונים האישיים ונכון ללוות אתכם לכל מטרה שתבחרו, ובכלל זה אימונים שיקומיים, אימוני ילדים ואימונים למגזר הדתי.

צוות הסטודיו אומרים בגאון "אצלנו מגיעים לתוצאות מהר יותר"

כתובת: איזור תעשייה, באר טוביה