מאמן אישי לכל מטרה

קבוצת Trainer4life מומחית באימוני כושר אישיים וקבוצתיים. הקבוצה הוקמה לפני כ 5 שנים ע"י עומר סבן, במטרה לקדם את תרבות הכושר והבריאות בנגב. האימונים מתקיימים בסטודיו בוטיק בבאר שבע והם אף מציעים אימונים אישיים עד בית הלקוח בכל אזור הדרום. המאמנים של TRAINER4LIFE עובדים בשיטת אימון ייחודית בעצימות גבוהה שמבוססת על שיטת האימון הידועה HIIT. השיטה מאפשרת שריפת קלוריות מוגברת לא רק במהלך האימון אלא גם בין האימונים ומשלבת טכניקות מעולמות כושר שונים ומגוונים כך שכל אימון נראה חדש, מיוחד ומתאגר.

עומר סבן!

בעלים ומנהל מקצועי

עומר, מאמן כושר אישי מזה 10 שנים. עם רקע עשיר באומנויות לחימה ואתלטיקה קלה, מאמן Crossfit מוסמך מטעם האיגוד העולמי, בעל חגורה שחורה דאן1 בקראטה בשיטת שוטוקאן, ונסיון רב בשיטת קרב מגע, ועל כן דגשים רבים באימונים נלקחים מתורת אומנויות הלחימה ובאים לידי ביטוי בטכניקה המדוייקת עד כדי ישום מושלם של התרגילים ומקסום היכולות הפיזיות והמנטליות של המתאמן. נסיון עשיר של אימון ריצה לקבוצות ובודדים והכנה לתחרויות. את הנסיון רכש במהלך שנותיו מגיל צעיר כאשר השתתף בתחרויות אתלטיקה לבתי ספר, המשיך בנבחרת הכושר של יחידת יהל"ם שבתקופתו הייתה ממוקמת בין 3 המקומות הראשונים בין היחידות המובחרות בצה"ל, ולאחר מכן בתחרויות נוספות כגון אליפות הארץ בריצת חצי מרתון. "ב5 השנים בהם אני מאמן התמודדתי עם סוגים רבים ומגוונים של מתאמנים, בהם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ומחלות נדירות, אוכלוסייה שיקומית לאחר פציעות ולאחר אירועים רפואיים שונים, הכנת מתאמנים לגיבושים ליחידות מובחרות, אימון ילדים, אימון לגיל הזהב, אומנות החיטוב, ירידה במשקל ובניית גוף. אני יזם בתחום הכושר ושואף לקדם את תרבות הכושר והספורט בקרב האוכלוסייה בה אנו חיים."

      

הצוות של Trainer4Life

טהר גופר

טהר גופר

מאמנת כושר אישית
מאמנת כושר אישית מעל 5 שנים. בוגרת ווינגייט. מתמחה באימוני Core לנשים. חזרה לגזרה לאחר לידה, חיטוב וירידה במשקל.
מיכל פרטוק

מיכל פרטוק

מאמנת כושר אישית
מאמנת כושר אישית, בוגרת ווינגייט. מתמחה באימונים פונקציונאליים, אימוני קבוצות, אימוני ריצה ואימוני פיטנס. מיכל תביא אתכם לתוצאות מדהימות של חיטוב וירידה במשקל
מרינה שלייפמן

מרינה שלייפמן

מאמנת כושר אישית בכירה
מאמנת כושר אישית בכירה בTrainer4life, עובדת מעל 4 שנים כמאמנת. בעלת תואר ראשון בתזונה. בוגרת ווינגייט. בעלת נסיון של 10 שנים בהתעמלות אומנותית. מתמחה באימוני ילדים, אימונים אירוביים, רצועות TRX ואימונים פונקציונאליים.
אלעד גרין

אלעד גרין

מאמן כושר אישי
אלעד הוא מאמן כושר אישי בטריינר4לייף ופיזיותרפיסט בבי"ח סורוקה.

יחד עם אלעד תגיעו לתוצאות שתמיד חלמתם עליהם.

אלעד הגיע לסטודיוס' שלנו ראשית כמתאמן.
תוך כדי האימונים והירידה במשקל, אלעד שם לב כי הוא מתאהב במקצוע ובסטודיו. כל היחס האישי שקיבל יחד עם התוצאות שלא איחרו להגיע החליט אלעד כי גם הוא רוצה להעניק לאחרים את הידע, היכולת והתמיכה כפי שקיבל אצלנו.
וכך היה.

היום אלעד כבר בריא ובכושר נפלא ועובד כמאמן בקבוצת טריינר4לייף.
אנחנו מאמינים שאדיבות ומקצועיות חייבים תמיד להיות במקום הראשון ושהם חלק בלתי נפרד מהחוויה ממנה צריכים ליהנות המתאמנים.

מילה שלנו- מעולם לא חוויתם אימון שפשוט לא רציתם שיגמר.

יחד עם אלעד תגיעו לתוצאות שתמיד רציתם תוך השגחה וליווי צמוד מהטובים ביותר!

הדר גבאי

הדר גבאי

מאמנת כושר אישית
מאמנת כושר אישית בוגרת וינגייט. הדר מתמחה באימונים פונקציונאליים, חזרה לגזרה לאחר לידה, רצועות TRX, ואימוני פיטנס. בחורה אנרגטית וחייכנית, אחראית ומסורה למתאמנים אצלה. הדר החלה את דרכה כמתאמנת אצלנו בסטודיו'ס ולאחר תקופה החליטה שזהו ייעודה בחיים. מאז עברה הכשרות רבות וביניהן הכשרה ייחודית של טריינר4לייף למאמנים אישיים בכירים. עיקר התמחותה הוא חיטוב וירידה במשקל.
אוהד גנון

אוהד גנון

מאמן כושר אישי
מאמן כושר אישי, בוגר וינגייט. אוהד החל את דרכו כמאמן כושר אצלנו בסטודיו'ס והבין שזהו המקום שבו הוא רוצה להיות. הוא עבר מאז הכשרות רבות ומגוונות וביניהן, את ההכשרות הייחודיות של טריינר4לייף. עיקר התמחותו הם אימוני משקל גוף ואימונים לירידה במשקל וחיטוב.
רוזי מואטי

רוזי מואטי

מאמנת כושר אישית
רוזי היא מאמנת כושר אישית בטריינר4לייף.

רוזי הגיעה אלינו לאחר שעבדה 8 שנים כמאמנת כושר אישית במרכז הארץ וכבר הפכה למושא הערצה אצל המתאמנים שלה בסטודיו'ס.

בנוסף להכשרתה כמאמנת חדר כושר, עברה הכשרות נוספות רבות, כגון, מאמנת פילאטיס, מאמנת TRX, אימון ילדים, נשים, אימון לגיל השלישי ועוד.

היא יודעת להפוך כל אימון לחוויה ותגרום לתקופה הזו להיות הטובה בחייכם והכל עם חיוך גדול ונשמה ענקית.

מילה שלנו- מעולם לא חוויתם אימון שפשוט לא רציתם שיגמר.

יחד עם רוזי תגיעו לתוצאות שתמיד רציתם תוך השגחה וליווי צמוד מהטובים ביותר!

מעוניינים להצטרף לצוות המאמנים שלנו?

שלחו מייל או חייגו אלינו לטל' 052-8830051

או למייל omer.trainer@gmail.com